تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  پیوند نیروهای اجتماعی و فعلان اقتصادی با صاحبان قدرت سیاسی امری که در فضای جامعه ایران ،ارتباط بلوک قدرت با یکدیگر با نوعی سوء زن و نگاه منفی همراه است.این قضیه در کشورهای آسیاس جنوب شرقی ،ژاپن و اروپا و آمریکا کمتر وجود دارد.در ایران معمولا رسم بر این است که بدون تحقیق و استفاده از داده های مستند هرگونه ارتباط -که ضرورت فعالیت های اجتماعی و اقتصادی است با سوء زن و اتهام نگریسته شود!

  امری که باید به درستی و نادرستی و یا اخلاقی و یا غیر اخلاقی و روا و ناروا بودن آن اندیشید و از جنبه های مختلف قانونی مورد واکاوی قرار گیرد، ارتباط و پیوند با نیروهای سیاسی و صاحبان قدرت به خودی خود امری ناروا نمی باشد و زمانی که با استفاده از خلاء های قانونی ، حقی از فرد و یا گروهی دیگر پایمال گردد، آنگاه این امر ناروا و غیر اخلاقی خواهد بود.
  موضوع ارائه شده شاید سرآغاز پیدایش موضوعی از تحقیقات آکادمیک دانشگاهی باشد با موضوع " اقتصاد سیاسی و رابطه نهادها و صاحبان قدرت سیاسی با نیروهای اجتماعی و فعالان اقتصادی" موضوع پیش رو موضوعی بنیادی برای تغیرات ژرف اقتصادی در منطقه می باشد که می تواند مورد توجه قرار گیرد.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : سیاسی ,اقتصادی ,قدرت ,اجتماعی ,نیروهای ,صاحبان ,صاحبان قدرت ,قدرت سیاسی ,نیروهای اجتماعی ,پیوند نیروهای ,پیوند نیروهای اجتماعی ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 2 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر